طراحی وبسایت

وبسایت، محل کسب و کار آنلاین شما است که می توانید محصولات و خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار دهید. طبیعتا هرچه مغازه آنلاین شما زیباتر و اصولی تر بنا شده باشد، افراد بیشتری جذب کسب و کار شما خواهند شد.

چرا باید وبسایت داشت ؟

امروزه، افراد برای سطحی ترین نیاز های خود از بستر وب استفاده می کنند. حضور شما در این فضا یک امر ضروری است. رقبای شما از فرصت های این فضا استفاده خواهند کرد و در صورت نادیده گرفتن این فضا توسط شما، بازار را به رقبایتان خواهید باخت.

وبسایت دارید ؟

اگر هم اکنون وبسایتی دارید که استانداردها در آن رعایت نشده و تاثیر مثبتی از آن دریافت نمی کنید، وبودید در کنار شما است تا با بررسی دقیق سایت شما، نقاط ضعف آن را شناسایی و برطرف سازد و آن را به فضایی برای گسترش کسب و کار شما تبدیل کند

فاکتورهای مهم در طراحی سایت

سرعت بهینه

سرعت سایت فاکتوری برای مشتریان شما است. وبسایت هایی که کند باز می شوند مورد علاقه کاربران نیستند و بسته خواهند شد

رعایت امنیت

امنیت وبسایت، از جمله مواردی است که بسیاری از مواقع فراموش می شود. وبودید امنیت وبسایت شما را برقرار خواهد کرد

طراحی اصولی

طراحی اصولی و استفاده کدنویسی تمیز، باعث می شود تا سایت شما برای منظم و یکدست به نظر برسد و هنگام تغییرات با مشکل مواجه نشوید

طراحی واکنش گرا

استفاده بیش از پیش کاربران از گوشی های هوشمند برای وبگردی و یافتن نیاز های روزمره خود، سایت شما را ملزم به نمایش صحیح در گوشی های هوشمند می نماید

بهینه برای سئو

موارد پایه ای سئو و همچنین امکانات مورد نظر برای سئو در سایت شما قرار دارد تا در صورت نیاز به راحتی و بدون نیاز به تغییرات در هسته سایت بتوانید سایت خود را سئو کنید.

ماژولار

امکان اضافه کردن امکانات به وبسایت به صورت فوق العاده برای شما با استفاده از ماژول های آماده فراهم است. تنها با یک دکمه می توانید مجموعه ای وسیع از امکانات را به وبسایت خود اضافه کنید.

انواع طراحی سایت

طراحی وبسایت شرکتی

وبسایت های شرکتی نیازمند طراحی خاص برای ارائه هرچه بهتر برند شما به مخاطبان است. باید توجه داشته باشید که وبسایت شما، دروازه ای برای آشنایی مخاطبینی است که تا کنون شاید حتی نامی از شما نشنیده باشند پس باید به گونه ای جذاب خود را به آنها معرفی نمایید

طراحی وبسایت فروشگاهی

وبسایت های فروشگاهی بستری برای فروش کالا و خدمات می باشند.یکی از مهمترین عوامل در سایت های فروشگاهی، امکان توسعه، آسان بودن روند خرید، امکان پذیرش حجم بالای محصول می باشد. وبودید با توجه به شناختی که از رفتار افراد در فضای وب دارد، روندی بهینه ای را برای وبسایت فروشگاهی شما ترسیم و به اجرا می رساند.

طراحی پرتال و سایت سازمانی

پرتال ها و وبسایت های سازمانی، وبسایت هایی برای ارائه خدماتی خاص به مشتریان است. آشنا ترین نمونه ها از این پرتال ها را می تواند سایت های ثبت نام دانشگاه ها و همچنین سایت های ارائه خدمات آنلاین دولت دانست که کاربران به ثبت نام در آنها خدماتی را دریافت خواهند کرد.

طراحی سایت کرج

با توجه به قرارگیری مجموعه وبودید در استان البرز و شهر کرج، خدمات طراحی سایت در کرج به مشتریان به شکلی ساده تر ارائه می گردد. رشد روز افرون کسب و کارها در این شهر و لزوم استفاده از فضای اینترنتی برای کسب و کارها و همچنین نبودن شرکت های تخصصی در این زمینه، فعالیت حرفه ای بر بستر وب را برای کسب و کار ها دشوار ساخته است. وبودید با نگاهی صحیح به مقوله طراحی سایت و ارائه پکیج های متنوع برای طراحی سایت در کرج تمام نیاز های شما را در این زمینه برطرف خواهد کرد.

وبودید با ارائه خدمات کامل در زمینه طراحی وب و سئو در کرج، می تواند به صورت کامل مرحله تبدیل کسب و کار فیزیکی شما به یک کسب و کار انلاین را پیش برده و مشریانی جدید را اطر کانالی جدید به جمع مشتریان شما اضافه نماید

اگر قصد ورود به بازار آنلاین را جهت معرفی کالا و خدمات و یا فروش به صورت آنلاین را دارید کارشناسان بوودید آکاده اند تا مشاوره ای کامل در زمینه طراحی سایت در کرج را به شما ارائه دهند. تنها کافی است با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت کاملا بسته به نیاز مشتری متفاوت می باشد و به همین دلیل نمیتوان تعرفه ای برای طراحی سایت در نظر گرفت.

پیشنهاد وبودید برای سایت های شرکتی و فروشگاهی سطح متوسط استفاده از وردپرس می باشد. در نظر داشته باشید که شما می توانید طرح کاملا اختصاصی و همنین ماژول های اختصاصی خود را بر روی وردپرس پیاده سازی کنید. همچنین برای فروشگاه های بزرگ با امکانات خاص و پرتال ها سیستم مدیریت محتوای اختصاصی تولید خواهد شد.

پشتیبانی پایه تا 2 ماه بعد از اتمام کار وبسایت شما ادامه خواهد داشت و تمام مشکلات احتمالی در وبسایت در سریع ترین زمان ممکن حل خواهد شد

طراحی سایت های شرکتی حدود 30 تا 45 روز و وبسایت های فروشگاهی بین 30 تا 60 روز می باشد. توجه داشته باشید که این زمان حدودی بوده و برای اطلاع دقیق از زمان انجام کار باید ابعاد پروژه به صورت کامل مشخص شود.

مقالات طراحی وب

طراحی وب

حذف نوار مدیریت وردپرس

طراحی وب

ساخت مگا منو در وردپرس بدون پلاگین

برگشت به بالا