سئو و بهینه سازی

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، یکی از اصلی ترین بخش ها در بازاریابی اینترنتی است. شما از طریق سئو می توانید به جذب مخاطب کاملا هدفمند بپردازید و هزینه ای که برای این مخاطب پرداخت می کنید بسیار منطقی است. اما برای جذب این مخاطب، شما نیاز دارید تا در صفحه اول گوگل دیده شوید. طبق آمار تنها 30 درصد کاربران به صفحه دوم گوگل نگاه می کنند و این مقدار نیز حتما به دنبال مطلبی خاص تر از کلمه ای که جستجو کردند هستند. پس شما به عنوان صاحب یک کسب و کار باید در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید. سئو برای شما بستری فراهم می سازد تا به صورت دائمی بتوانید مشتری جذب کنید و کسب و کار خود را بدون هزینه های اضافی رونق ببخشید.

آنالیز را مهمان وبودید باشید

وبودید، سایت شما را به صورت رایگان آنالیز خواهد کرد و گزارشی جامع در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید با دیدی بازتر کار را آغاز کنید

سئو و بهینه سازی سایت

صفحه اول گوگل جایگاه وبسایت شما است

کاربران وب، برای دریافت قیمت، جستجو محصول، یافتن خدمات و ... از گوگل استفاده می کنند. این فضا را از دست ندهید و سایت خود را به یکی از نتایج بدل کنید

ایده های جامع سئو محور

برای موفیت شما ایده هایی خلاقانه در نظر گرفته ایم تا علاوه بر سئو، مشتریان شما افزایش یابند

تولید محتوا

محتوا پادشاه وب است. وبودید نقشه راه محتوا را برایتان ایجاد خواهد کرد

آنالیز رقبا

رقبایتان را بررسی خواهیم کرد و شما را یک گام جلوتر از انها قرار خواهیم داد

سئو قانونی

ما به شما تعهد خواهیم داد که از تکنیک های غیر قانونی در سئو استفاده نخواهیم کرد

افزایش رتبه تضمینی

وبسایت شما بعد از انجام فرآیند سئو، به صورت تضمین شده دارای رتبه برتری خواهد بود

هزینه معقول

هزینه های سئو به صورت رقابتی تعیین می گردد تا بتوانید راحت تر در این فضا فعال باشید

گوگل را استخدام کنید

سئو ارزان ترین روش بازاریابی دیجیتال است

شاید شما هم هر برای هر مسئله ای هرچند کوچک، جستجویی در گوگل انجام دهید. مشتریان شما نیز از این قاعده مستثنی نیستند. پس بهترین فرصت برای نمایش برندتان، صفحه اول گوگل است

  • استفاده از تکنیک های کلاه سفید
  • آنالیز کامل رقبا
  • ارائه راهکار های جامع و قابل دستیابی

مراحل سئو در وبودید

تحقیقات جامع
تحقیقات جامع کلمه کلیدی در مبحث سئو، بارها و بارها عبارت کلمه کلیدی به گوش شما خورده است. وبودید در این مرجله گزارشی کامل از حجم جستجو کلمات مناسب در حوزه کسب و کار شما را فراهم می کند تا در روند سئو مورد استفاده قرار گیرد.
آنالیز رقبا سئو، مانند یک مسابقه دو و میدانی است. برای اول شدن باید از رقبایتان عبور کنید. اینکار شناخت دقیقی از رقبا را می طلبد تا نحوه کار و فعالیت آنها را زیر نظر داشته باشیم تا بتوانیم بهتر از آنها فعالیت کنیم.
تدوین استراتژی استراتژی کاری با توجه به سایت شما و همچنین قدرت کلمات کلیدی نوشته خواهد شد. این استراتژی، یک برنامه جامع برای رساندن سایت شما به صفحه اول گوگل و دریافت مشتریان هدف از طریق سئو خواهد بود.
آگاه سازی گوگل
ثبت سایت در سرچ کنسول اولین قدم برای شناسایی سایت شما توسط گوگل، ثبت آن در سرچ کنسول یا همان وبمستر تولز می باشد.
ساخت و ثبت سایت مپ سایت مپ، نقشه ای برای موتور های جستجو در جهت شناسایی هرچه بیشتر و بهتر صفحات سایت شما می باشد. وبودید نقشه سایتی بهینه ایجاد کرده و آن را در گوگل ثبت می نماید
ساخت و ثبت Robots.txt برخی صفحات سایت شما نباید در دسترس موتورهای جستجو باشند، این صفحات را از طریق این فایل مشخص می کنیم و به گوگل اطلاع می دهیم که این صفحات برای موتورهای جستجو مجاز نیستند.
سئو داخلی
بررسی وضعیت سئو دخلی ابتدا سایت شما مورد بررسی قرار می گیرد تا نقاط مثبت و منفی آن شناسایی شود. سئو بدون داشتن سایتی خوب امکان پذیر نیست پس اولین قدم برای موفقیت، تصحیح ساختار سایت می باشد. در این مرحله استانداردهای سئو برای تمامی صفحات وبسایت شما اجرا می گردد و مشکلات ساختاری سایت نیز شناسایی و برطرف می شود.
بهینه سازی تگ ها استفاده از عنوان ها و زیر عنوان های مناسب در هر صفحه می تواند به گوگل کمک کند تا درک بهتری از محتوای شما داشته باشد.
بهینه سازی تصاویر تصاویر، یکی از مواردی است که بسیاری از مواقع در سئو فراموش می شود. یکی از عوامل موثر با تاثیر بالا در سرعت سایت تصاویر هستند. در فرآیند سئو تصاویر از نظر حجم و همچنین خاصیت متن جایگزین یا alt باید بهینه شود.
لینک سازی داخلی اگر شما ربات های گوگل را مانند یک کاربر باهوش و علاقه مند به مباحث سایت خود در نظر بگیرید، می توانید درک درستی از کارکرد ربات ها داشته باشید. یک کاربر مشتاق در سایت شما ترجیح می دهد تا بین مطالب شما جابجا شود و مطالب مرتبط و وابسته به یک نوشته را مطالعه نماید. برای اینکار لینک سازی داخلی بهترین راهکار است.
سئو خارجی
بررسی وضعیت لینک های سایت ابتدا، لینک های سایت شما مورد بررسی قرار می گیرند و بک لینک های مضر برای سایت شما شناسایی می شوند.بعد از شناسایی، اینک لینک ها به گوگل معرفی شده تا تاثیر آنها از سایت شما حذف شوند.
انتخاب انکر تکست با توجه به تحقیقات کلمه کلیدی و استراتژی نوشته شده در مراجل قبل، انکر تکست های مناسب و بهینه برای فرآیند سئو شما مشخص شده و برنامه لینک سازی شما زبق این انکر تکست ها پیش می رود.
لینک سازی با توجه به حجم جستجو ها و آنالیز رقبا، تعداد بک لینک مورد نیاز برای رقابت مشخص می شود و برنامه ای برای ساخت بک لینک در سایت های معتبر با انکر نکست های مشخص شده ایجاد و اجرا می گردد
دریافت سیگنال از شبکه های اجتماعی شبکه های اجتماعی می توانند تاثیر مثبتی در فرآیند سئو شما داشته باشد. لینک سازی در شبکه های اجتماعی می تواند محبوبیت برند و سایت شما را نزد گوگل بالا ببرد و جایگاه بهتری را نصیب شما کند
پشتیبانی سئو
بررسی روزانه رتبه سایت شده در کلمات کلیدی، به صورت روزانه مانیتور شده و هرگونه تغییر معناداری با واکنش مناسب روبرو خواهد شد.
ارائه گزارش ماهیانه ارائه گزارش ماهیانه از خدمات انجام شده و همچنین تغییرات ایجاد شده در رتبه بندی کلمات کلیدی و وضعیت کلی سایت باعث می شود تا از جزء امور اطلاع داشته باشید

در مورد سئو بخوانید

سئو

انواع بک لینک

سئو

4 سوال رایج سئو که شاید از کسی نپرسید

سئو

مراحل بررسی سئو – تجربه کاربری و محتوا

برگشت به بالا